www.takimtaklavat.com'dan e-cerkezkoy.net Üyelerine Özel Fırsatlar
Çorlu'daki Eviniz
Çorlu Eğitim ve Spor Vakfı Özel
Kız Öğrenci Yurdu
 
Çorlu'daki Eviniz
Çorlu Eğitim ve Spor Vakfı Özel
Kız Öğrenci Yurdu   
 

Üye Hesap Yönetimi Üyelik Sözleşmesi


İşbu sözleşme kurallarımızı düzenlemekte olup, üye olunması için bu sözleşmenin kabulü gerekmektedir. Bu sözleşme ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1. GİRİŞ

Aşağıda belirtilen adresler (bundan sonra site olarak anılacaktır)
e-corlu.com
e-corlu.net
ecorlu.com
e-tekirdag.net
e-cerkezkoy.net
e-edirne.net
e-kirklareli.net
corlununsesi.com
corluilan.com
corluik.com
e-trakya.net
mevcut kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin, malzemelerin ve yayınlanan her içeriğin tüm hakları Siteye aittir. Sitede bulunan hiçbir bilgi ve içeriği  yazılı izni olmaksızın değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

2. GENEL KURALLAR

2.1 Siteye üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler izinsiz olarak diğer kişi ve kurumlara verilemez.
2.2 Site üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan Site sorumlu değildir.
2.3 Siteye üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. Site şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
2.4 Siteye üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığından şüphe edilen durumlarda Site, bu üyenin üyeliğini askıya alma veya tamamen silme hakkını saklı tutar.

3. SİTE KULLANIM KURALLARI

Kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Üyeliğin ardından kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka üyeden Site yönetimine şikâyet gelmesi ya da Site tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler Site tarafından incelenebilir, yazıları ve mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; bu kişinin üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir ve gerekirse yasal kovuşturma için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir.
3.1 Site yetkilileri haricinde bir kullanıcı, başka bir kullanıcının istediği gibi kullanmasını engelleyemez.
3.2 Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
3.3 Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.
3.4 Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.
3.5 Site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir. Site link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
3.6 Site, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.
3.7 Sitede bulunan bütün yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda Site bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.
3.8 Teknik aksaklıklardan dolayı Sitede hata ya da kesinti olabilir. Site, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

4. ÜYELİK

4.1 Siteye üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan Site sorumlu değildir. Her kullanıcı, yalnızca bir tek üyelik kaydı açma hakkına sahiptir (Yukarıda belirtilen adreslerin tümü dahil sadece  bir üyelik yapılabilir. Üyelikler yukarıda belirtilen tüm adreslerde geçerlidir). Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse,bu, Site kurallarının kesin bir ihlali sayılır ve bu kullanıcının tüm üyelik kayıtları iptal edilebilir.
4.2 Siteye üye olurken verilen e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. Site verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan Site sorumlu değildir. Üye, bir tanıdığına Site davetiyesi gönderirken üyenin belirtmiş olduğu e-posta adresi, alıcıya giden e-posta mesajının "gönderen" kısmında yer alır.
4.3 Üye verilerinin Site ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Site sorumlu değildir.
4.4 Üye adları herhangi bir kişiye ait olan ad ve soy ad içeremez.
4.5 Üye adı olarak firma adı kullanma : Üyelik e-maili olarak, adı kullanılacak firmanın internet sitesi olmalı ve bu siteye  ait bir e-mail adresi kullanılmalıdır.
4.6 Site üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. Site da herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.
4.7 Site kurallarına aykırı davranışları nedeniyle üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi Site tarafından onaylanmadıkça tekrar Siteye kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilebilir.
4.8 Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla Site tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

5.ÜYELİĞİN SONA ERMESİ

Siteye üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, Site tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda Siteyi bilgilendirmeniz durumunda üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, Site sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur.
 

   Üye Hesap Yönetimi
  »Üyelik İşlemleri
  »Yardım
  »İletişim     
e-cerkezkoy.net'te yayınlanan her türlü ürün, münhasıran e-cerkezkoy.net'in malıdır.Yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda kaynak belirtmek ve e-cerkezkoy.net'e bildirmek zorunludur.
e-cerkezkoy.net, üyelerinin yazdığı yazı ve sergilediği bilgilerden dolayı herhangi bir biçimde sorumlu tutulamaz.e-cerkezkoy.net en iyi 1024 X 768 Çözünürlükte görüntülenir, daha düşük çözünürlüklü ekranlarda düzgün görüntülenemeyebilir
Tasarım & Programlama
© 2003 - 2017